Versterking van ons PM-team


Afgelopen oktober verwelkomde Translavic weer nieuwe collega’s in het projectmanagementteam in Wrocław – twee jonge toppers, beiden met een passie voor het Nederlands. Hopelijk hebt u snel de kans om met hen samen te werken. We stellen de twee hieronder alvast kort voor.

Agnieszka Idzik ontdekte tijdens haar studie Nederlands dat haar hart ligt bij het vertalen. Ze zocht een dynamische internationale werkomgeving en vond die bij Translavic – eerst als freelancevertaler en sinds oktober als projectmanager. Haar taal- en IT-vaardigheden komen hier uitstekend van pas.

Magda Serwadczak heeft een bachelor Nederlands op zak en legt nu de laatste hand aan haar master. Verschillende taalcursussen in het buitenland en een postacademische opleiding vertalen in Wrocław deden haar warmlopen voor de vertaalbranche. Ze werkte een tijdje op freelancebasis als vertaler Nederlands-Pools en ging afgelopen oktober als projectmanager aan de slag in ons team.

Meer lezen over onze nieuwe collega’s? Zie hun profielen op de pagina Ons team.